Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 72 (5 Sayfa)

Bu kategori altında bulacağınız Canon renkli tonerler, Canon fotokopileriniz için tam uyumlu tonerlerdir. Baskı işlerinde kullanılan CMYK renk düzeni baz alınarak üretilmişlerdir. Canon renkli fotokopilerde 4 renk toner kullanılır. Cyan (Mavi), Magenta (Kırmızı), Yellow (Sarı) ve Key (Siyah) olarak satın alacağınız tonerler cihazınızın üzerinde belirtilmiş bölümlere takılır.

Canon Orjinal Renkli Toner

Canon fotokopiniz için Canon tarafından özel olarak üretilmiş ya da ürettirilmiş tonerlerdir. Renkli tonerlerde orjinal tercihi baskı kalitesini olumlu yönde etkileyecektir. Orjinal tonerler ile muadil tonerler arasında çok büyük kalite farkları olmasa da renkli çıktılar daha fazla detay içerdiğinden, sonuca etkisi gözle görülebilir oranda olabilir. Baskı kalitesi cihazınızın özelliklerine göre değişmektedir. Ancak cihazınızda en yüksek performansı almak istiyorsanız Canon orjinal renkli tonerleri tercih etmenizi öneririz.

Canon Muadil Renkli Toner

Üreticisi Canon olmayan ancak Canon orjinal renkli tonerleri baz alınarak üretilen tonerlerdir. Canon muadil renkli tonerler gelişen teknoloji sayesinde orjinal renkli tonerlere çok yakın kalitelerde üretilirler. Her modelde olmasa da bazen muadil tonerler ile orjinal tonerler arasında baskı kalitesi farklılıkları oluşabilir. Ancak orjinal tonerler ile muadil renkli tonerler arasındaki fiyat farkı baskı kalitenizdeki küçük kayıplardan daha büyükse Canon muadil renkli toner tercih etmenizde yarar vardır.

Canon Renkli Toner Fiyatları

Canon renkli toner fiyatları, cihaz modeli, baskı kapasitesi ve orjinal/muadil tercihine göre farklılıklar gösterir. Cihazınıza uygun renkli toneri bulduktan sonra fiyat karşılaştırmaları yapabilir, fayda-maliyet oranını göz önünde bulundurarak en iyi seçimi yapabilirsiniz. Canon renkli tonerler ile ilgili en uygun fiyatları sitemizde bulabilirsiniz.

Canon markalı orjinal renkli toner ve muadil renkli toner ihtiyaçlarınızı bu kategori altında bulabilirsiniz. Canon orjinal renkli toner ve Canon muadil renkli tonerlerde uygun fiyatlar ve ödeme avantajlarıyla toner.web.tr'de.