Telefon
P.tesi - Cuma
9:00 - 18:00

0212 222 4777

25.09.2017

Toner Fiyatları Nasıl Belirlenir (Üretim Aşaması Faktörleri)

Toner fiyatları, fiyatlandırma aşamasında bir çok etkene bağlı olmasından dolayı çok fazla değişkenlik gösterir. Çeşitli faktörler toner fiyatlarını olumlu ya da olumsuz etkileyebilir. Bunlar içinde en etkili birkaç belirleyici unsuru bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Genel olarak üretim aşaması ve piyasa faktörleri olarak 2 ana başlık altında toplayabiliriz. Bu yazımızda sizlere üretim aşamasında toner fiyatlarını belirlenmesini etkileyen unsurları anlatmaya çalışacağız.

Devamı...
media
19.09.2017

Orjinal Toner ile Muadil Toner Arasındaki Farklar Nelerdir?

Muadil kelime anlamı olarak "eşit, denk, eş değer" anlamlarına gelmektedir. Teknolojinin hızla geliştiği, ihtiyaçların ve tüketimin hızla arttığı günümüz şartlarında, hepimiz günlük yaşamımızda yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalıyoruz. Bu da bizleri yüksek maliyetli ürünlerin yerine koyabileceğimiz, görece daha düşük maliyetli ürünlerin arayışına itiyor ve muadil ürünlerin hayatımızdaki yeri her geçen gün biraz daha artıyor. Genel anlamda orjinal ürünlerle aynı kalitede hatta daha kaliteli muadil ürünlerin varlığı da, bu ürünlerin pazardaki paylarını ve tüketicinin güvenini sürekli arttırıyor. Öyle ki orjinal ürünlerin neredeyse tüm pazarlardaki payları muadil ürünlere göre her zaman daha düşük kalıyor.

Devamı...
08.08.2017

Muadil ile Orjinal Toner Arasındaki Fark Nedir?

Sitemizde muadil adı altında yer alan, büyük fabrikaların ar-ge birimleri kurarak, üretim tesislerinde test ten geçip kopya maliyetlerini düşürmek amacı ile üreterek, ülkemize girişi olan toner ve diğer sarf malzemeler orjinalleri ile aynı kalitede kopya performansı ve kullanım ömrüne sahiptir. Aynı performansa sahip ürünleri daha uygun maliyetler ile temin ederek, doküman giderlerinizi asgariye indirmeniz mümkündür.

Devamı...
08.08.2017

Tonerin Bekleme Süresi Nedir?

Tonerlerin fabrika çıkışı bekleme süresi ortalama 2 yıl olarak bilinmektedir. Tonerin muhafaza edildiği mekanın rutubet durumu,ısı durumu bu süreyi etkilemektedir.

Devamı...